Rüyada Altın Bozdurmak | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Altın Bozdurmak

Android Uygulamamızı İndir!

Bolluk ve bereketi tabir eden rüyada altın bozdurmak genel anlamıyla maddi ve mesleki konular üzerinden yorumlanır. Rüya sahibinin kolay bir şekilde ciddi meblağlara sahip olacağına, maddi açıdan refaha kavuşacağına delalettir. Meslek hayatında iyi atılımlar yaparak başarılı noktalara yükselmeyi alamet eden rüya, bazı tabirlere göre meslek yaşamındaki sıkıntıları ve maddi kayıpları işaret eder.

Rüyada Altın Görmek

Çok çeşitli tabirlere sahip bir rüyadır. Genel anlamıyla rüyada altın görmek maddi, manevi dünyevi isteklerin gerçekleşeceğine, rüya sahibi hastaysa şifa bulacağına, talihsizse talihinin açılmasına delalettir. Rüyanızda altın gördüyseniz eğer bu dönem içerisinde emeğinizin kat be kat fazlasını elde edeceğiniz, çalışmalarınızda beklemediğiniz bir performans göstereceğiniz rivayet edilir.

Rüyada Külçe Altın Görmek

Hayırla tabir edilmez. Rüyasında külçe altın gören kimsenin maddi açıdan kayıplar yaşayacağı ve özellikle meslek hayatındaki çalışmalarda sıkıntı çekeceği rivayet edilir.

Rüyada Altın Kaybetmek

Rüyanızda altın kaybettiğinizi gördüyseniz eğer bu dönemde dikkatli olmanız gerekebilir çünkü bu rüya maddi kayıplar yaşanacağını rivayet eder. bu dönemde daha tutumlu olmak, tasarruf yapmak için çaba sarf etmek size fayda sağlayacaktır.

Rüyada Altın Bilezik Kaybetmek

Rüya sahibinin kendi mesleğinden yavaş yavaş soğuyacağına işaret eden bir rüyadır. Bahsi geçen isteksizlik rüya sahibinin gelirinin de azalacağını rivayet eder. Böyle bir rüya gören kimsenin bu dönem içerisinde maneviyatını sağlamlaştırması ve maddi açıdan tasarruf yoluna gitmesi güçlü olmasına yardımcı olur.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

A

A harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste