Rüyada Allık Sürmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Allık Sürmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada allık sürmek, aslında kişinin kendi kusurlarını örtmeye çalışması anlamına gelir. Örneğin, gerek iş hayatında gerekse de sosyal çevresinde kendisini olduğunda çok farklı göstermeye çalışan rüya sahibinin sürekli olarak utanılası şeyler yaptığına işaret eder. Üstelik bunu ailesinden ve hatta akrabalarından dahi saklamaya çalışması da zaman zaman başına kötü işler açmaktadır. Böyle bir rüyayı kişinin arkadaş ortamını değiştirmesi ile birlikte karakterinde yaşadığı çöküntüler ve olumsuz davranışlara da yormak mümkündür.

Krem Sürmek

Bir kişi rüyasında krem sürdüğünü görüyorsa bu o kişinin kendisi için son derece önemli olan birine çokta gerekmediği halde yalan söylediğine delalet eder. Üstelik bu gereksiz yalan yüzünden onu kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalır.

Yüzündeki Kremi Sildiğini Görmek

Eğer rüyanızda yüzünüze sürdüğünüz kremi sildiğinizi görüyorsanız, bu sizin bir zamanlar yaptığınız kötü davranışlar ve söylediğiniz yalanlardan pişman olduğunuz anlamına gelir. Üstelik rüyaya göre bu pişmanlıkla artık doğru yolu bulacağınıza ve eski kötü davranışlarınızı bırakacağınıza işaret eder.

Krem Süren Erkek Görmek

Rüyanızda bir erkeğin krem sürdüğünü görüyorsanız, bu yakın çevrenize yalan söylediğiniz anlamına gelir. Gerek iş hayatınızda gerekse de arkadaş çevrenizde bazı konularda hileli yollara başvurmanız ve yaptığınız işleri olduğundan daha iyi gösterme çabasına gireceğinize delalettir. Hatta rüya sahibinin aynı yalan ve hilelerle kendi ailesini de kandırmaya çalışarak her şeyi olduğundan farklı göstereceğine işaret eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

A

A harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste