Rüyada Ağda Yapmak | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Ağda Yapmak

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada ağda yapmak rüyayı gören kişinin acılar ve zorluklar ile kazanç sağlamaya fakat edinilen kazancın rahat ve ferahlık içinde harcanabilmesine delalet eder. Rüyada ağda yapmak aynı zamanda hayta edinilmiş olan tecrübeler sonucunda alınan dersler ile daha iyi bir yol seçilerek rahat yaşamda yorumlanıyor.

Rüyada Ağda Yaptırmak

Rüyada ağda yaptırmak rüyayı gören kişinin birsinin sıkıntısını alacağına yorumlanır. Rüya sahibi bu sıkıntı sebebi ile epey bir üzüleceğine ve bu sıkıntının giderilmesi için uğraş vereceğine de delalet eder.

Rüyada Kıl Görmek

Rüyada kıl görmek rüya sahibinin sıkıntıdan kurtulacağına ve hakkı olan kazanca sahip olacağına delalet eder. Aynı zamanda fakirlikten kurtulup zengin olmaya da işaret eden kıl görmek geleceğin güzel olmasına ve zenginlik olarak da yorumlanıyor.

Rüyada Ağda Yapan Birisini Görmek

Rüyada ağda yapan birisini görmek rüyaya sahibinin sürekli işlerine karışan ve işlerini zorlaştıran kimselerin artık ona bulaşamayacağına ve bu kimselerin onun işlerine karışılmaması sonucunda da işlerinin kolaylaşacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi bu sayede de kazanca ve başarıya da kavuşarak rahat ve bolluk içinde bir hayat yaşar.

Rüyada Kıl Yolmak

Rüyada kıl yolmak rüyayı gören kişinin ödemek istemediği bir borcunu artık ödemek zorunda kalacağına delalet eder. Rüyada kıl yolmak ayrıca rüyayı gören kişinin çok plansız işler yaparak malını ve parasını yok yere ve boşa harcadığına ya da harcayacağına da yorumlanıyor.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

A

A harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste