Rüyada Adliye Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Adliye Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyasında kişinin adliye görmesi maalesef şanssızlığa delalet eder. Rüya tabircilerine göre rüyada adliye görmek talihsizlik ve hatta uğursuzluk olarak yorumlanıyor. Rüya sahibinin hayatının kısa süre sonra olumsuz yönde değişmeye başlayacağı ve işlerinde de aksamalar meydana gelebileceği şeklinde yorumlanan bu rüya kişinin şansının döneceği ve şanssızlıklarla dolu bir döneme gireceğine rivayet ediliyor. Ayrıca kişinin elini attığı hiçbir işten yüzünün gülmeyeceği, planlarında da amacına ulaşamayacağı şeklinde de yorum yapılıyor. Kişinin bazı karmaşaların içine girebileceği şeklinde de yorumlanabiliyor.

Rüyada Kendini Adliyede Görmek

Rüyasında kişinin kendini adliyede görmesi, işlerinin bozulacağı ve maalesef çeşitli sorunlar yaşamaya başlayacağı şeklinde yorumlanıyor. Kişinin çeşitli anlaşmazlıklar yaşamaya başlayacağı, işleriyle ilgili zorluklar yaşamaya başlayacağı ve hatta borçlarının da artmaya başlayacağına yorumlanır.

Rüyada Mahkeme Salonu Görmek

Rüyasında kişinin kendini bir mahkeme salonunda görmesi uzun zamandır sıkıntı yaşadığı konuda rahata kavuşması olarak yorumlanıyor. Kişi hayra ulaşır ve bu sayede de artık sorundan kurtularak rahat bir nefes alır yönünde rivayet edilir. Artık iş konusunda da aksama yaşamadan başarı elde edebileceği bir döneme girdiği şeklinde yorum da mevcut.

Rüyada Hakim Görmek

Rüyada hakim görmek rüya sahibinin müjde niteliğinde güzel bir haber alacağı şeklinde yorumlanır. Kişinin işlerinin birden açılmaya başlayacağı ve iş konusunda daha rahat edeceği bir döneme gireceği şeklinde rivayetler de mevcut. Sonuç olarak rüyada hakim görmek yeni bir döneme başlamak ve bu dönemin daha güzel olacağı şeklinde yorumlanıyor.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

A

A harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste