Rüyada Adam Vurmak | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Adam Vurmak

Rüyasında adam vurduğunu gören bir kişinin rüyası, kişinin heyecanlı olacağına, sevdiği bir kişiden çok mutlu bir haber alacağına, daha önceden kaybedilmiş bir yakına yakın zamanda kavuşacağına işarettir. Rüyada adam vurmak, kişinin yakın bir arkadaşına güç ve moral vereceğine ve o kişiyi kollayacağına işarettir. Ayrıca kişinin güç ve itibar kazanacağına, başkalarının kusurlarını örteceğine de işaret eder.

Rüyasında Silâhla Adam Vurduğunu Görmek

Silâhın rüyada görülmesi ses olarak yorumlanır. Silâhla vurulan kişi tanınıyorsa, vuran kişinin hayatında büyük değişiklikler olacağına dair haber alacağı olarak yorumlanır. Rüya dini açıdan, rüya gören kişinin doğru olmayan yollara sapacağı ve karşısına çıkabilecek kötü niyetli kişilerin niyetini anlamayacağını işaret eder.

Rüyasında Adam Vurup Öldürdüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin kötü bir haber alacağına ve bu haberin kendisini perişan edeceğine işarettir. Rüyayı gören kişilerin aileleri de bu sıkıntıdan nasiplerini alır. Ayrıca rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda haksız yere itham edileceğine, haksızlıklarla karşılaşacağına, uzun bir zaman sürecek kötü olayları yaşayacağına işarettir.

Bir diğer yorum ise kişinin gerçek yaşamında bir kişiye karşı ölümcül derecede kin duyduğu ve bu yüzden bu şekilde bir rüya gördüğü şeklinde yorumlanır. Kişi rüyasında kin duyduğu kişiye karşı zarar vermek amacıyla plânlar yapar ve tuzaklar kurar. Rüyayı gören kişinin ilerleyen zamanlarda bu kininden dolayı tehlikeli bir hale geleceğine ve kontrolünü kaybedeceğine işarettir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. İsmail karaosmanoglu

    Selamun aleyküm rüyanda hem yakın bi arkadaşımı hemde tüylü siyah bi kurt köpegini öldürdüm gizlendigim yerden dürbünlü bi silahla 2 arkadaşım vardı ilk başta vurmaya caşıştıgım arkadaşımı vurmadım diyerini vurdum

  2. meriç balcı

    merhaba. rüyamda tüfekle adam öldürdüğümü gördüm bir çok kişi öldürüyodum rüyanın sonuna doğru ablamın vurulduğunu bende vuranlara doğru dağa fazla ateş ediyodum ve uyandığımda ablamı arayıp bi sesini duymak istedi ama duyduğum şey beni tedirgin etti eniştem(ablamın eşi) rüyasında benim tüfekle birini vurduğumu görmüş bu beni tedirgin etti şimdiden teşekkürler.

A

A harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste