Rüyada Abla Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Abla Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada ablanızı veya ablanızın içinde olduğu bir olayı görürseniz bütün girişimlerinizde birisinden himaye göreceği­nize ve ömrünüzün uzun olacağına işarettir.

Rüyada ablasını gören bir kadın, bekar ise, yakında iyi bir evlilik yapacağına, evli ise bir kız çocuğu olacağına işaretle yorumlanır. Rüyayı gören erkek ise, beklemediği bir yerden eline para veya mal geçeceğine veyahut da çok hayırlı bir haber alacağına işaret olarak yorumlanır.

Bir kadının rüyada ablasını görmesi, bekâr ise yakında iyi bir evlilik yapacağına; evli ise bir kız çocuğu doğuracağına işârettir.

Bir erkeğin rüyada ablasını görmesi ise beklemediği bir yerden eline biraz para veya mal geçeceğine ya da çok hayırlı bir haber alacağına işârettir.

Yine rüyada abla görmek, şefkat ve sevgiye işâret eder. Rüyada bir ablası olduğunu gör­mek, aile içinde çok sevildiğine işârettir.

Kadın için rüyada abla görmek, bekar için yakında isabetli bir evlilik yapacağına evli ise, bir kız çocuğunun olacağına, bu rüyayı bir erkek görmüş ise, beklemediği bir yerden eline biraz para veya mal geçeceğine veya çok hayırlı bir haber alacağına işaret eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

A

A harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste